2015 06 15

Penktojo mačo desertas – beprotiški Harrisono Barneso dėjimai prieš du varžovus ir LeBroną Jamesą

Penktosiose NBA finalo serijos rungtynėse netrūko įspūdingų epizodų. „Golden State Warriors“ 104:91 pranoko “Cleveland Cavaliers” ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2. Stephenas Curry buvo rezultatyviausias su 37 taškais, tačiau savo fantastiškais dėjimais žiūrovams įstrigo ir puolėjas Harrisonas Barnesas.
Harrisonas Barnesas

H.Barnesas pirmąjį kartą galingai „Cavaliers“ krepšį sudrebino tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms.

23 metų 203 cm ūgio amerikietis pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir su LeBrono Jameso  rankomis sugrūdo kamuolį į krepšį.

Teisėjai dar užfiksavo ir LeBrono pražangą.

Dar kartą H.Barnesas driokstelėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje. Jis nepabūgo Timofejaus Mozgovo ir Mikelio Millerio gynybos ir per rankų mišką dar kartą sugrūdo kamuolį į krepšį.