2023-08-24 07:34

Vakarėlis be šeimininkų: ištarę „ne“ lietuviui, liko be vietos pasaulio čempionate

Netrukus prasidėsiantis pasaulio krepšinio čempionatas vyks trijose šalyse, bet tik dvi iš jų turnyre turės savo komandas. Kodėl vietos neatsirado trečiajai ir kaip viską galėjo pakeisti vienas iš Lietuvos rinktinės trenerių?

Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje rugpjūčio 25 dieną prasidės ir 17 dienų truks didžiausia šių metų krepšinio fiesta.

Keturias pirmojo etapo grupes ir lemiamas turnyro kovas priimsiantys Filipinai ruošiasi žaisti A grupėje Maniloje, o krepšinį be galo mylinčioje šalyje rungtyniaus ir Lietuvos rinktinė.

Krepšinio pakilimą pastaraisiais metais išgyvena ir Japonija, turinti du solidžius krepšininkus NBA lygoje – Rui Hachimurą ir Yutą Watanabę. Nors „Los Angeles Lakers“ puolėjas R.Hachimura pasaulio čempionate nežais, japonų komanda kovas planetos pirmenybėse pradės E grupėje Okinavoje, kur dar rungtyniaus ir F grupės komandos.

Dar dviejų grupių – G ir H – komandos rungtyniaus Indonezijos sostinėje Džakartoje, bet ten šeimininkų nebus.

Kodėl? Ir kaip šioje istorijoje figūruoja vienas iš Lietuvos rinktinės trenerio asistentų?

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą