2023-08-28 13:19 Atnaujinta 2023-08-28 13:42

A.Bilotaitė: artimiausiu metu bus siūloma uždaryti dar du punktus su Baltarusija

Paulius Perminas
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį nurodė, jog Lietuva planuoja uždaryti dar du punktus su Baltarusija.
Agnė Bilotaitė
Agnė Bilotaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Vidaus reiklų ministerija siūlys uždaryti dar du punktus. Tai yra Lavoriškių ir Raigardo pasienio punktus“, – žurnalistams iš susitikimo su Baltijos šalių ir Lenkijos kolegomis Varšuvoje pirmadienį sakė ministrė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą