2015-03-10 09:17

Airinė Palšytė apie atstovavimą laisvai Lietuvai: „Tai yra puiku – aš tuo didžiuojuosi!“

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba- Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo aktą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma. 15min.lt klausia lietuvių, už ką jie myli nepriklausomą Lietuvą.
Airinė Palšytė
Airinė Palšytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Lengvaatletė, šuolininkė į aukštį, Airinė Palšytė laisvą Lietuvą myli už tai, kad po pergalės gali apsigaubti Lietuvos vėliava: „Galiu garbingai atstovauti savo šaliai ir nereikia priklausyti jokiai kitai. Tai yra labai puiku.“

Pirmadienį sportininkė sugrįžo iš Europos čempionato Prahoje, kur užėmė ketvirtąją vietą, tačiau A.Palšytė tiki, kad jos pergalės Lietuvai dar ateis: „Man dar tik 22-eji ir viskas yra prieš akis.“

VIDEO: Airinė Palšytė

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą