2011-01-17 10:00

Apklausa: aplinkos ministro Gedimino Kazlausko atsistatydinimo nori pusė didmiesčių gyventojų

Pusė Lietuvos didžiųjų miestų gyventojų mano, kad aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas turėtų atsistatydinti, rodo pirmadienį skelbiami apklausos rezultatai.
Gediminas Kazlauskas
Gediminas Kazlauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Energetikos ministro Arvydo Sekmoko, kuriam opozicija taip pat rengia interpeliaciją, veiklą tyrimo dalyviai vertino palankiau.

Kaip rodo savaitraštyje „Veidas“ skelbiami apklausos rezultatai, 47,8 proc. apklaustųjų sakė, kad G.Kazlauskas turi trauktis iš pareigų. Kas ketvirtas apklaustasis (25 proc.) pasirinko atsakymą „dar nežinau, nes negirdėjau G.Kazlausko pasiaiškinimų“. 13,4 proc. norėtų, kad aplinkos ministras dirbtų toliau.

Paklausti apie A.Sekmoką, pirmiausiai jo pasiaiškinimą sakė norintys išgirsti 41,6 proc. apklaustųjų. 37 proc. respondentų sakė manantys, kad energetikos ministras turi trauktis iš pareigų, o 16,4 proc. sakė, kad ministras neturi atsistatydinti.

Apklausą atliko bendrovė „Prime consulting“, kuri sausio 3–5 dienomis apklausė 500 didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą