Antroje vietoje būtų partija „Tvarka ir teisingumas“, ji surinktų 9,6 proc. balsų. Trečioje ir ketvirtoje vietose rikiuojasi konservatoriai ir „darbiečiai“, pelnę atitinkamai 8,3 ir 8 proc. gyventojų simpatijas. Už Liberalų sąjūdį balsuotų 6,5 proc. apklaustųjų, rodo naujienų portalo delfi.lt užsakymu atlikta apklausa.
Kitos partijos, apklausos duomenimis, neįveiktų 5 proc. rinkimų barjero.
Prieš metus per rinkimus šį barjerą perkopusi Lietuvos lenkų rinkimų akcija dabar gautų 3,7 proc. balsų.
Už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą balsuotų 2,4 proc., už Vilniaus mero Artūro Zuoko partiją „Taip“ – 1,7 proc. respondentų.
18 proc. apklausos dalyvių tvirtino, kad rinkimuose nebalsuotų, 14 proc. jų nežinojo, kurią partiją rinktųsi.
Apklausą viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ atliko spalio 18 – 31 dienomis. Tyrime dalyvavo 1003 gyventojai.
