2026-06-23 10:18 Atnaujinta 2026-06-23 10:30

Atsistatydino Ingos Ruginienės Vyriausybė

Performavus valdančiąją koaliciją, socialdemokratų premjerės Ingos Ruginienės Vyriausybė baigė darbą.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Inga Ruginienė
Inga Ruginienė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Antradienį įvyko paskutinis XX Ministrų kabineto posėdis. Paskutinį jo nutarimą dėl Vyriausybės atsistatydinimo ministrai priėmė bendru sutarimu.

„Nepaisant visų sunkumų, turime kuo didžiuotis ir kiekvienas iš jūsų padarė didelį indėlį į mūsų valstybės gerovę ir žmonių gerėjantį gyvenimą. Taigi, šiandien priimame sprendimą atsistatydinti ir grąžinti Vyriausybės įgaliojimus respublikos prezidentui“, – sakė I.Ruginienė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą