Antradienį įvyko paskutinis XX Ministrų kabineto posėdis. Paskutinį jo nutarimą dėl Vyriausybės atsistatydinimo ministrai priėmė bendru sutarimu.
„Nepaisant visų sunkumų, turime kuo didžiuotis ir kiekvienas iš jūsų padarė didelį indėlį į mūsų valstybės gerovę ir žmonių gerėjantį gyvenimą. Taigi, šiandien priimame sprendimą atsistatydinti ir grąžinti Vyriausybės įgaliojimus respublikos prezidentui“, – sakė I.Ruginienė.
