Anot jo, amerikiečių kariai į šalį turėtų atvykti vasarą.
„Gal šiek tiek mažesnis (pajėgumas bus – BNS), bet iš principo mes turėsime status quo. Tai dabar yra neformalus sprendimas toks jau yra priimtas“, – penktadienį Žinių radijui sakė jis.
Šią informaciją patvirtino ir NSGK narys socialdemokratas Tomas Martinaitis.
