„Sakyčiau, kad, ko gero, reikėtų pratęsti iki liepos 14 dienos“, – ketvirtadienį per Seniūnų sueigą pranešė Seimo pirmininkas Juozas Olekas.
Anot jo, norint pateikti Vyriausybės programą ir ją priimti, reikia surengti du plenarinius posėdžius.
„Sakyčiau, kad, ko gero, reikėtų pratęsti iki liepos 14 dienos“, – ketvirtadienį per Seniūnų sueigą pranešė Seimo pirmininkas Juozas Olekas.
Anot jo, norint pateikti Vyriausybės programą ir ją priimti, reikia surengti du plenarinius posėdžius.
