2016-06-16 07:55

Dviračių mėgėjai kviečiami į pažintinę ekskursiją po Klaipėdą

Siekiant paraginti uostamiesčio gyventojus aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos valstybinės kolegijos Turizmo ir rekreacijos katedros lektorėmis Laurencija Budryte-Ausiejiene ir Daiva Statkuviene jau antrą kartą organizuoja ir kviečia į pažintinę nemokamą ekskursiją su dviračiais.
Smalsuoliai kviečiami kartu su gide dviračiais pakeliauti po Klaipėdą
Smalsuoliai kviečiami kartu su gide dviračiais pakeliauti po Klaipėdą / Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro nuotr.
Temos: 2 Dviratis Klaipėda

Patyrusios gidės saugiai praves dviratininkus išskirtiniu maršrutu. Dalyviams bus pasiūlyta išklausyti istorinių ir įdomių šiai dienai faktų. Visus norinčius iš arčiau pažinti Klaipėdos miesto simbolius, aplankyti miesto istorines vietas bei aktyviai praleisti laisvalaikį kviečiame susitikti prie burlaivio „Meridianas“ birželio 21 d. 17:30 val. (trukmė – 3 val.).

Būtina registruotis iš anksto telefonu 8 (46) 234067; 8 612 30179 arba el. paštu vaida@sveikatosbiuras.lt.

Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro nuotr./Smalsuoliai kviečiami kartu su gide dviračiais pakeliauti po Klaipėdą
Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro nuotr./Smalsuoliai kviečiami kartu su gide dviračiais pakeliauti po Klaipėdą

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą