Kaip pranešė JAV ambasada Lietuvoje, viešnagės uostamiestyje metu laivo įgula ir personalas surengs susitikimus su priimančiosios šalies karinių pajėgų bei savivaldos atstovais, kuriuose aptars jūrinį koordinavimą ir karinių jūrų pajėgų sąveikumą.
Be to, laivo jūreiviai ir civiliai jūrininkai dalyvaus savanoriškoje veikloje, skirtoje vietos bendruomenei.