2026-03-12 06:12

Į Lietuvą atvyksta Čekijos prezidentas, lankysis Rukloje, prie Baltarusijos pasienio

Į Lietuvą valstybinio vizito ketvirtadienį atvyksta Čekijos prezidentas Petras Pavelas, jo metu abiejų šalių vadovai lankysis Rukloje, prie Lietuvos ir Baltarusijos pasienio, dalyvaus verslo forume.
Petras Pavelas, Gitanas Nausėda
Petras Pavelas, Gitanas Nausėda / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

Čekijos vadovas kartu su pirmąja ponia Eva Pavlova kovo 12–13 dienomis lankosi prezidento Gitano Nausėdos kvietimu.

Ketvirtadienį vyksiančio apsilankymo metu numatoma oficiali sutikimo ceremonija Prezidentūroje, šalių vadovų ir jų delegacijų susitikimai, apsilankymas Padvarionių pasienio užkardoje bei prie Lietuvos ir Baltarusijos pasienio.

Tuo metu taip pat vyks pirmųjų šalių ponių susitikimai Valdovų rūmuose, vėliau Lietuvių literatūros ir tautosakos institute Vileišių rūmuose.

Penktadienį Čekijos prezidentas dalyvaus verslo forume, lankysis Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą