Ministerijos žiniomis, pasitaikė atvejų, kai Lietuvos piliečiai nebuvo įleisti į Braziliją arba į lėktuvą, skrendantį į šią šalį – buvo pareikalauta Brazilijos vizos, praneša Užsienio reikalų ministerija.
Užsienio reikalų ministerija kreipėsi į Brazilijos užsienio reikalų ministeriją, reikalaudama skubiai imtis visų reikalingų priemonių, kad Lietuvos piliečiams būtų užtikrintas bevizis įvažiavimas į šalį, kaip tai numato jau įsigaliojusi Lietuvos ir Brazilijos tarpvalstybinė sutartis dėl abipusio vizų atsisakymo.
Prašytume Lietuvos piliečius, vykstančius turizmo tikslais į Braziliją, jei iš jų būtų reikalaujama vizos ir jų neįleistų į šią šalį, informuoti Užsienio reikalų ministeriją tel.: (8 5) 2362400, (8 5) 2362444 arba el. pašto adresu urm@urm.lt.