2025-09-22 19:04

Inga Ruginienė įvertino siūlomą kultūros ministrą: „Jis tinkamas“

Paskelbus, kad į kultūros ministro postą siūlomas bažnyčios chore giedantis ir Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą baigęs verslininkas Ignotas Adomavičius, neturintis patirties kultūros politikoje, 15min kreipėsi į paskirtąją premjerę Ingą Ruginienę. Jos atstovas atsakė, kokios kandidato kompetencijos buvo įvertintos, kokią viziją jis turi, taip pat – ar patirtis kultūros sektoriuje nekelia abejonių.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Inga Ruginienė
Inga Ruginienė / Lukas Balandis/BNS

I.Adomavičiaus kandidatūra jau pateikta šalies vadovui Gitanui Nausėdai, kuris netrukus turėtų pats įvertinti šio kandidato patirtį, kompetencijas bei viziją.

15min montažas/Ignotas Adomavičius
15min montažas/Ignotas Adomavičius

Tačiau kiek anksčiau, savaitgalį, tai padarė paskirtoji premjerė I.Ruginienė, pateikusi šią kandidatūrą ir laukianti teigiamo atsakymo iš prezidento.

Kas jis toks?

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą