„Man atrodo, kad tai, kas vyksta dabar, turėjo įvykti tiesiog praeitais metais ir šitas žingsnis buvo atidėtas“, – žurnalistams antradienį sakė I.Ruginienė.
„Mes su M.Sinkevičiumi dirbame komandoje, (...) dirbame dėl bendro labo, bendrų tikslų ir toliau taip dirbsime“, – pridūrė ji.
