2026-05-19 17:03

Išpuolio Kauno teisme atgarsiai – sekretorė papasakojo, kas vyko: „Net įsipjoviau pirštą“

Ankstų pirmadienio rytą Kauno apygardos teisme fiksuotas pavojingas kaltinamojo išpuolis prieš teisėją. Tuo metu posėdyje sekretoriavusi teismo darbuotoja Irena 15min papasakojo, kas iš tikro nutiko. Pasak jos, įvykis nemenkai išgąsdino ir privertė kreiptis į Kauno kalėjimo vadovybę – prašyta atkreipti dėmesį į vieną saugumui labai svarbų dalyką.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Kauno apygardos teismo nuotr.

Gegužės 18 d. apie 9 val. 5 min. Kauno A.Mickevičiaus gatvėje veikiančio Kauno apygardos teismo posėdžių salėje, posėdžio metu, dėl neteisėto disponavimo narkotikais Marijampolės įkalinimo įstaigoje teisiamas 1992 m. gimęs kaltinamasis Remigijus Meška sviedė segtuvą į baudžiamųjų bylų teisėją Giedrių Endriukaitį ir apgadino posėdžių salės laikino sulaikymo patalpos stiklą.

Tikslus teismo patirtas nuostolis dar yra nustatinėjamas.

Policija surinko medžiagą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl turto sugadinimo.

Paaiškėjo, kad R.Meška praeityje teistas jau 9 kartus, o ir šioje byloje recidyvistas nuolat elgėsi agresyviai ir neprognozuojamai. Po šio išpuolio Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininkė Danguolė Bublienė suskubo pareikšti, kad teismų saugumo situacija Lietuvoje yra kritinė.

Tą patį pakartojo ir Kauno apygardos teismo posėdžių sekretorė Irena Laurutėnienė, pirmadienio išpuolio prieš teisėją metu sekretoriavusi toje byloje.

15min ji papasakojo, kas nutiko ir kaip sviestas segtuvas šiek tiek sužalojo jai pirštą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą