2025-03-29 08:44

Kariuomenė: Pabradėje paruošti trosai technikos užkabinimui

Iš pelkės vaduojant Jungtinių Valstijų (JAV) vikšrinę gelbėjimo mašiną, įvykio vietoje paruošti trosai technikos užkabinimui, šeštadienį skelbia Lietuvos kariuomenė.
Lietuvos kariuomenės nuotr.
Lietuvos kariuomenės nuotr.
Temos: 1 Kariuomenė

„Šįryt jau laukia paruošti trosai technikos užkabinimui, ekskavatorius ruošia privažiavimą didžiajai žemsiurbei. Jai pradėjus darbą tikslas bus sudaryti tinkamas sąlygas nerti narams ir užkabinti trosus ant technikos“, – paskelbė kariuomenė.

BNS rašė, kad vikšrinė gelbėjimo mašina M88 „Hercules“ su keturiais amerikiečių kariais per pratybas Pabradės poligone Švenčionių rajone dingo antradienį.

Trečiadienį nustatyta įvykio vieta – maždaug penkių metrų gylyje pelkėtoje vietovėje aptikta minėta technika. Kol kas neaišku, ar joje yra dingę kariai.

Šiuo metu gelbėtojai bando ištraukti šarvuotį į sausumą. Penktadienio vakarą kariuomenė pranešė, jog buvo nustatyta tiksli karinės mašinos vieta. 

Didelio masto gelbėjimo operacijoje dalyvauja Lietuvos ir JAV kariuomenė, šalies institucijos. Į pagalbą atvyksta ir keliasdešimt Lenkijos karių su įranga.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą