2009-01-03 15:46

Kauniečiai džiaugiasi pirmuoju sniegu!

15min.lt skaitytoja Aušra
Iki sausio 3 d. Kaune labai trūko sniego pramogų. Todėl vienintelė vieta, kurioje Kauno gyventojai galėjo leisti lasvalaikį ilgojo savaitgalio metu buvo... „Akropolis“.
Sniegu džiaugėsi ir išdykęs šuo
Sniegu džiaugėsi ir išdykęs šuo / 15min.lt skaitytoja Aušra

Netgi netoliese esanti Birštono slidinėjimo trasa kol kas miega letargo miegu. Skambinome, tai administratorė pasakė, kad lauks, kol temperatūra laikysis žemiau 8 laipsnių šalčio ištisą savaitę. Labai tuo nusivylėme. Taigi nėra kur slidinėti ar čiuožinėti. Tik Ledo arena.

Laimei, sausio 3 d. kaip niekad smarkiai pasnigo. Todėl mūsų vaikai pasikinkė rogutes ir išlėkė į mokyklos stadioną – nuo kalnų smagiai pasivažinėti.  

Naujienas ir nuotraukas siųskite 15min@15min.lt

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą