2016-04-23 15:28

Kauno dviratininkai sezoną atidarė dviračių paradu

Šeštadienį, pasibaigus švarinimosi akcijai „Kaunas tvarkosi“, dviračių mylėtojai rinkosi miesto sode. Nuo čia buvo duotas startas dviračių paradui.
Temos: 1 Dviratis

Tradiciniu tampantis renginys vyko dvyliktą kartą. Margaspalvėje dviratininkų minioje važiavo nuo žilagalvių iki vos minti pedalus išmokusių vaikų.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Linas Vainius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Linas Vainius

Renginio organizatorius Linas Vainius prieš startą dalyvius perspėjo laikytis kelių eismo taisyklų ir jokiu būdu nevažiuoti degant raudonam šviesoforo signalui.

Dviračių parado maršrutas driekėsi Laisvės alėja, Nemuno sala, M.K.Čiurlionio tiltu, O.H.Minkovskių gatve, Nemuno krantine, dviračių taku į Kačerginę.

Didžiąją maršruto dalį sudarys dviračių takas jungiantis miestą ir rajoną, kuriuo dalyviai saugiai galės pasiekti Kačerginę.

„Dviratininkų Kačerginėje lauks sveikinimai, prizų įteikimas. Kava ir arbata vaišins kavinė „Kačerga“, – sakė L.Vainius.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą