Tiesiogiai
Tiesiogiai
2010-02-03 17:50

Kauno žemėtvarkos specialistai persikels į kitas patalpas

Kauno miesto Žemėtvarkos skyrių numatoma perkelti į valstybei nuosavybės teise priklausančias patalpas, esančias L.Sapiegos gatvėje.
Kauno apskrities viršininko administracijai priklausančias patalpas siūloma perleisti Kauno miesto ir rajono savivaldybėms bei ugniagesiams.
Žemėtvarkininkus siūloma perkelti į L.Sapiegos gatvėje esančias patalpas. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Savivaldybė

Naujose patalpose darbuotojams bus galima įrengti 27–30 darbo vietų. Be to, Žemėtvarkos skyriaus funkcijoms vykdyti reikalingas archyvas, kuris turi būti skyriaus patalpose. Šį archyvą būtų galima įrengti tame pačiame pastate esančioje kitoje patalpoje, kurios plotas – 136,08 kv. m.

Šiemet bus įgyvendintas Vyriausybės sprendimas apskritims priklaususias žemėtvarkos funkcijas perduoti vykdyti savivaldybėms. Kauno miesto Žemėtvarkos skyriuje dirba 32 darbuotojai, kurie naudojasi 758 kv. m patalpomis (Giedraičių g. 8).

„Turime vykdyti Vyriausybės nutarimą ir naujiems darbuotojams ieškoti patalpų. Dabartinės patalpos yra labai blogos būklės, todėl Žemėtvarkos skyrius jomis toliau naudotis jomis negali. Siūlome skirti kitas patalpas“, – sakė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą