2025-11-24 11:23

Kęstutis Budrys: Baltarusijos veiksmai prieš Lietuvą yra kombinuota ataka, reikia skubinti sankcijas

Baltarusijos veiksmus prieš Lietuvą neišleidžiant vilkikų ir toliau neužkardant kontrabandinių balionų užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys vadina kombinuota ataka ir ragina skubiau priimti naujas sankcijas.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti

„Tai, ką šiandien sakysiu taryboje kolegoms prekybos ministrams, šalia to (...), ką jau sakiau užsienio reikalų ministrams taryboje apie prieš mus vykdomą hibridinę ataką, tai dabar vartoju terminą kombinuota ataka“, – žurnalistams prieš ES Užsienio reikalų tarybos posėdį prekybos klausimais Briuselyje kalbėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

„Nes mes turime ir ekonominės prievartos priemonę, kurią Baltarusija pasitelkė pagrobdama, laikydama mūsų vilkikus su puspriekabėmis, grasindama juos nacionalizuoti ir taip darydama spaudimą vienai iš Europos Sąjungos valstybių narių“, – sakė K.Budrys.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą