Minijos gatvėje iš vieno daugiaubučio laukan varvėjo naminė degtinė. Buto šeimininkas pareigūnams papasakojo istoriją, kad svaigalus, kurie buvę kažkokio bičiulio Česlovo, laukan išpylęs katinas.
Gerai vietos policininkams žinomu ir ne kartą baustu vyru niekas nepatikėjo. Jam buvo surašytas protokolas už miesto švaros taisyklių nesilaikymą bei gamtos teršimą ir paskirta 100 Lt bauda.
Ir iš šio įvykio vyras nepasimokė. Trečiadienį pareigūnai jo bute aptiko per dešimt litrų į kibirą supiltos naminukės. O katinas, kuriam šeimininkas suvertė kaltę dėl išsiliejusių svaigalų, ramiai sau pusryčiavo.
Klaipėdiečiui gresia baudžiamoji atsakomybė.
