2016-12-12 15:41

Klaipėdos fotografai įamžintą kalėdinę akimirką pavers stebuklu

Kalėdinė fotografija, primenanti pasakišką atviruką, gali virsti tikru stebuklu – tuo įsitikinę Klaipėdos fotografai, jau trečius metus kviečiantys įsiamžinti kalėdinei fotosesijai ir drauge paaukoti stokojantiems.
Klaipėdiečio fotografo Kęstučio Meliausko sugalvota labdaringa akcija tapo tradicija. Šiemet ji vyks ketvirtą kartą.
Klaipėdiečio fotografo Kęstučio Meliausko sugalvota labdaringa akcija tapo tradicija. Šiemet ji vyks ketvirtą kartą. / kemel.lt nuotr.

Artėjantį sekmadienį prie fotografo Kęstučio Meliausko studijos „Kemel Photography“ vėl nusidrieks eilė. Prieš trejus metus fotografo sugalvota labdaringa akcija daliai klaipėdiečių jau tapo tradicija.

K.Meliauskas prieš Kalėdas kviečia įsiamžinti labdaringoje drauge su „Meilės legendomis“ surengtoje žiemos fotosesijoje, o už fotografiją prašoma paaukoti kilniam tikslui.

Auka – sergančiai mergaitei

„Prieš trejus metus sugalvojome šią akciją, kai sužinojome, kad Senelių namams reikia fotoaparato. Tada turėjome tikslą surinkti 500 litų. Pavyko. Antraisiais metais drauge su Maltos ordinu padovanojome piligriminę kelionę neįgaliajam ir palydovui į Lurdo miestą Prancūzijoje. Tada surinkome 800 eurų. Pinigų liko ir dar vieno žmogaus kelionei“, – pasakojo K.Meliauskas.

Žmonės, atėję į studiją įsiamžina kalėdinėje fotosesijoje ir paaukoja. Vieni ir 5 eurus, kiti – ir 50.

„Yra žmonių, kurie kasmet dalyvauja mūsų fotosesijose. Nes nori kasmet turėti to paties braižo fotografijų ir matyti, kaip keitėsi jų vaikai, kaip jie augo. Yra ir tokių, kurie ateina fotografuotis su savo katėmis, šunimis“, – sakė fotografas.

Šiemet klaipėdiečiai kviečiami drauge aukoti sergančiai mergaitei. Fotografijos studija padės „Mamų unijos“ globojamai penkiametei Milenai. Onkologinė liga mergaitei atsinaujino po dviejų metų pertraukos. Šiuo metu šeimą išlaiko tik tėtis, todėl labai reikalinga parama.

„Mes neturime tikslo surinkti tam tikrą sumą. Kuo daugiau paaukos – tuo geriau“, – pridūrė pašnekovas.

Susidomėję akcija jau žymisi socialiniame tinkle „Facebook“, fotografijos studijos puslapyje „Šiandien ir rytoj“. Tačiau tą dieną prie studijos drieksis „gyva“ eilutė.

Aukos – vaikų atostogoms

Prieš savaitę kitas klaipėdietis fotografas – Andrius Pelakauskas – kvietė į „Kalėdų Senelio laiško dieną“. Renginio metu buvo kviečiama įteikti laišką Kalėdų seneliui ir drauge su juo nusifotografuoti.

Andriaus Pelakausko nuotr./Fotografas Andrius Pelakauskas pakvietė į renginį „Kalėdų senelio laiško diena“.  Visi surinkti pinigai paaukoti vaikams.
Andriaus Pelakausko nuotr./Fotografas Andrius Pelakauskas pakvietė į renginį „Kalėdų senelio laiško diena“. Visi surinkti pinigai paaukoti vaikams.

Renginyje sudalyvavo 400 žmonių. Drauge jie „SOS vaikų kaimų poilsiavietei Karklėje“ suaukojo beveik 700 eurų. Karklėje vasarą ilsisi Vilniaus SOS vaikų kaimo šeimos ir SOS jaunimo namų auklėtiniai, prevenciniuose šeimų stiprinimo projektuose dalyvaujančių šeimų vaikai bei kitų vaikų globos įstaigų ugdytiniai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą