Kaip 15min pasakojo skaitytojas Marius, birželio 4 dieną, 9.30 val., atvykęs į garažą Partizanų gatvėje Kaune, jis aptiko mažą paukštį. Šis garsiai cypė, negalėjo skristi, buvo bejėgis.
Apie savo radinį kaunietis pranešė 112 pagalbos numeriu.
Prabėgus maždaug valandai su juo susisiekė LSMU Laukinių gyvūnų globos centro (LGGC) atstovas. Šiam Marius papasakojo apie mažą paskui sekiojantį, cypiantį paukštuką, kuris vis bandė šildytis saulėje. Gyvūnas buvo garažų masyvo antrame aukšte, blaškėsi.
„Centro darbuotojas suinteresuotas paukščio likimu labai nebuvo ir prašė manęs, kad užkelčiau paukštį ant stogo, tačiau aš vietoje jau nebuvau, o ir kopėčių neturiu. Atkreipiau dėmesį, kad paukščiui gali reikėti maisto, šilumos. Pokalbis baigėsi tuo, kad „jeigu aš dar grįšiu į garažų masyvą, paskambinsiu“.
Birželio 5 d. 17.55 val. atvažiavus į garažų masyvą skambinti jau nebebuvo tikslo...“, – liūdną paukštelio baigtį nupasakojo skaitytojas.
Neverta skambinti?
Marių suglumino toks, anot jo, pasyvus centro darbuotojų, tų, kurie vadinami gyvūnų globėjais, elgesys.

