2009-11-18 09:38

Norėjo įregistruoti vogtą automobilį

Automobilį norėjęs įregistruoti šilutiškis turės aiškintis policija.
Automobiliai
Automobiliai / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Temos: 1 „Regitra“

Antradienį į valstybinės įmonės „Regitra“ Šilutės darbuotojus kreipėsi 33-iejų šilutiškis. Vyras norėjo įregistruoti neseniai pirktą automobilį Audi A6.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad šios mašinos dar nuo praėjusių metų vasaros ieško Prancūzijos policija.

Įvykį tiria Šilutės pareigūnai.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą