2009-04-30 12:32

Nuo parlamentaro J.Oleko biuro naktį nuplėšta iškaba

15min.lt
Trečiadienio naktį nuo Seimo opozicinės Socialdemokratų frakcijos nario Juozo Oleko būstinės (Stanevičiaus g. 24, Fabijoniškėse, Vilniuje) buvo nuplėšta iškaba. Vandalai, o gal sėkmingos rinkimų kovos išgąsdinti konkurentai nusprendė pridaryti nemalonių rūpesčių Seimo nario biure dirbančiai komandai, teigiama pranešime spaudai.
Juozas Olekas
Juozas Olekas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Tikiuosi, kad tai vandalų, o ne politinių oponentų darbas“, – sako J.Olekas.

Dėl šio įvykio Seimo LSDP frakcijos narys J.Olekas kreipėsi į policiją.

„Tikiuosi, kad tai vandalų, o ne politinių oponentų darbas“, – pranešime spaudai cituojamas J.Olekas.

Tuo pačiu „reaguodami į nemalonų išpuolį, socialdemokratai kreipiasi į politines partijas bei visuomenę, prašydami visus vykdyti korektišką rinkimų kovą, kurios netrikdytų nemalonūs chuliganiški incidentai“.

J.Olekas yra Socialdemokratų partijos rinkimų štabo vadovas. Socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius kandidatuoja prezidento rinkimuose. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą