2013-04-17 16:49

Panevėžyje nuo ketvirtadienio gyventojams bus išjungiamas šildymas

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorės Kristinos Vareikienės įsakymu mieste baigiamas šildymo sezonas.
Pinigai
Pinigai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Miesto gyvenamiesiems namams, biudžetinėms įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms į šiaurę nuo Klaipėdos ir Vilniaus gatvių šildymo sezonas baigiamas balandžio 18 d., esantiems į pietus nuo Klaipėdos ir Vilniaus gatvių – balandžio 19 d.

Ikimokyklinių įstaigų šildymo sezonas bus nutrauktas atskiru Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

Panevėžio miesto savivaldybė primena: daugiabučių namų savininkų bendrijos turi teisę pačios nuspręsti, kada baigti šildyti savo patalpas. Tokiam sprendimui turi pritarti daugiau kaip pusė bendrijos narių.

2012 m. Panevėžyje šildymas nutrauktas etapais balandžio 13-17 dienomis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą