2010-09-12 22:10

Po krepšininkų pergalės Klaipėdos gatves užliejo sirgaliai

Gina Kubiliūtė
Gina Kubiliūtė
Lietuvos rinktinei iškovojus bronzą pasaulio krepšinio čempionate ilgą laiką nesiliovė pergalės šūksniai Klaipėdoje.
Klaipėdos centre siautėjo krepšinio sirgaliai.
Klaipėdos centre siautėjo krepšinio sirgaliai. / A.Kripaitės nuotr./15min

Mašinos su vėliavomis ir signalais, sirgaliai rėkaudami „mes laimėjom” ir „Lietuva” užgulė centrines uostamiesčio gatves. Barai ir kavinės per rungtynes buvo užgulti žiūrovų, kitiems, kuriems nebeliko vietos prie televizorių ekranų, čempionatą stebėjo tiesiog atokiau žiūrėdami iš gatvės.

Per rungtynes Klaipėdos gatvėse liejosi džiaugsmingi šūksniai, o kai lietuviai laimėjo pergalę prieš serbus, prasiliejo didžiuliai sėkmės balsai kelioms valandoms.

Lietuviai prieš serbus laimėjo 99:88.

A.Kripaitės nuotr./15min/Klaipėdoje per rungtynes netrūko krepainio sirgalių entuziazmo.
A.Kripaitės nuotr./15min/Klaipėdoje per rungtynes netrūko krepšinio sirgalių entuziazmo.
A.Kripaitės nuotr./15min/Kelias valandas po krepainio pergalės sirgaliai džiaugėsi uostamiesčio gatvėse.
A.Kripaitės nuotr./15min/Kelias valandas po krepšinio pergalės sirgaliai džiaugėsi uostamiesčio gatvėse.



 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą