2025-06-30 10:46

Po paskelbto tyrimo opozicija ragina premjerą pasitikrinti pasitikėjimą, laukia prezidento reakcijos

Po sekmadienį paskelbto žurnalistinio tyrimo apie premjero Gintauto Palucko galimus verslo ryšius, Seimo opozicijos atstovai kviečia ministrą pirmininką pasitikrinti pasitikėjimą, teigia laukiantys prezidento reakcijos.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti

„Mūsų akimis, toks premjeras neturi pasitikėjimo ir jis nebegalėtų eiti tikrai pareigų. Principinis prezidento vertinimas šitoje vietoje yra ypatingai svarbus ir lauktinas, jeigu pačiam premjerui būtų sudėtinga asmeniškai priimti ryžtingą politinį apsisprendimą“, – Seime žurnalistams pirmadienį kalbėjo konservatorių frakcijos seniūnas Mindaugas Lingė.

Opozicinė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau yra iškvietę G.Palucką į Seimo tribūną pirmadienį vykstančiame plenariniame posėdyje, šis turėtų atsakyti į iš anksto suformuotus klausimus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą