2013-01-18 16:59

Premjeras Algirdas Butkevičius: teismas padėjo tašką spekuliacijoms dėl Dainiaus Pavalkio

Švietimo ir mokslo ministro žmoną penktadienį išteisinęs teismas padėjo tašką spekuliacijoms dėl Darbo partijos deleguoto ministro Dainiaus Pavalkio sako premjeras Algirdas Butkevičius.
Algirdas Butkevičius
Algirdas Butkevičius / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

„Teismas atliko savo darbą ir priėmė sprendimą šioje byloje, tuo padėdamas tašką politinėms spekuliacijoms dėl švietimo ir mokslo ministro D.Pavalkio, deleguoto Darbo partijos, tolesnio vadovavimo ministerijai.

Ministro žmona išteisinta, todėl nebėra pagrindo abejoti, ar ministras toliau gali vadovauti ministerijai“, – sakė ministras pirmininkas.

Jo komentarą BNS perdavė premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė.

Kauno apygardos teismas sukčiavimo byloje penktadienį išteisino švietimo ir mokslo ministro žmoną architektę Editą Pavalkienę, kurią prokurorai siūlė įkalinti trejiems metams.

Teismas paskelbė, kad prokurorų kaltinimo dėl didelės vertės turto iššvaistymo ir klastojimo nepatvirtina įrodymai, kuriais kaltinimas grindžiamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą