Birželio pradžioje Vyriausybės vadovas pasirašė potvarkį, kuriuo sudarė darbo grupę, turinčią išnagrinėti, kaip, kada ir už kiek būtų galima pakeisti visų gatvių Lietuvoje ženklinimą, rašo diena.lt.
Darbo grupės vadovu paskirtas ne savivaldybių ar kelių ženklinimo ekspertas, bet patyręs diplomatas – premjero patarėjas užsienio politikos klausimais Laimonas Tallat-Kelpša. Be jo, grupėje dirbs dar septyni įvairių sričių specialistai.
Jei Lietuva nori būti moderni, ir miestų gatves turėtume ženklinti taip, kaip vakariečiai, – visas lenteles su gatvių pavadinimais nuo privačių pastatų reikėtų perkelti ant stulpelių, kurie būtų jau valstybinėje žemėje. Taip samprotauja premjeras A.Kubilius, šiais savo užmojais nusprendęs pranokti net Vilniaus merą Artūrą Zuoką, garsėjantį neretai utopinėmis idėjomis.
A.Kubiliaus suburta darbo grupė įpareigota dirbti sparčiai. Jau iki rugsėjo ministrui pirmininkui ji turėtų paaiškinti, kaip ir kada šiuolaikiška gatvių ženklinimo idėja galėtų būti įgyvendinta.
