Tiesiogiai
Tiesiogiai
2018-03-26 14:19

Prisiekė šeši nauji teisėjai

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį pasirašė dekretus dėl Apeliacinio teismo teisėjo ir penkių apylinkių teismų teisėjų skyrimo bei priėmė jų priesaikas.
LR konstitucija
Konstitucija / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Prisiekė Lietuvos apeliacinio teismo teisėju paskirtas Justas Namavičius, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjomis paskirtos Vilija Badaraitė, Ieva Narbutaitė ir Dovilė Sadauskaitė, Šiaulių apylinkės teismo Joniškio rūmų teisėja Sigita Rozgaitė ir Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmų teisėja paskirta Kristina Vorienė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad teisėjų elgesys ir priimami sprendimai turi atspindėti pagarbą teisei, įstatymui ir žmogui, todėl išsakyta priesaika negali likti tik žodžiais, o turi būti įprasminta kasdieniame darbe.

Teisingumo vykdymas, anot prezidentės, privalo būti ne mechaninis įstatymų taikymas, o procesas, kai įdedamos visos pastangos padėti kiekvienam žmogui.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą