2026-06-26 09:59 Atnaujinta 2026-06-26 13:46

Roberto Puchovičiaus įmonės plėtotam statybų projektui už leidimą buvo duotas kyšis

Seimo nariui „aušriečiui“ Robertui Puchovičiui su partneriais plėtojant būsto projektą Vilniuje už jo statybos leidimą buvo duotas 1 tūkst. eurų kyšis savivaldybės tarnautojai, tačiau politikas sako apie jį nieko nežinojęs, penktadienį skelbia „Verslo žinių“ portalas.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Robertas Puchovičius
Robertas Puchovičius / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Jo duomenimis, apie kyšį teisėsaugai prisipažino projekto Aukštuosiuose Paneriuose, Moluvėnų gatvėje, projektuotojas, „Vilniaus architektų“ vadovas Mantas Žvybas. Jis nurodė pinigus davęs Vilniaus savivaldybės tarnautojai, kad ši greičiau pritartų statybos leidimo išdavimui.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą