2010-10-11 10:07

Sekmadienio naktį gyvybės langelyje Vilniuje palikta sušalusi mergaitė

Vilniaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, esančiuose Žolyno gatvėje, įrengtame gyvybės langelyje savaitgalį paliktas jau septintas kūdikis. Kaip sakė namų direktorė Petronėlė Valatkevičienė, palikta mergytė buvo labai sušalusi.
„Gyvybės langelis“
Gyvybės langelis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Gyvybės langelyje mergaitė buvo palikta sekmadienio naktį. „Mama, kuri mergytę mums atnešė, buvo aprengusi ją tik šliaužtinukais ir įsupusi į labai ploną paklodę. Mergaičiukė buvo smarkiai sušalusi“, – naujienų portalui 15min.lt kalbėjo P.Valatkevičienė.

Kūdikių namuose palikta mergaitė buvo sušildyta, pagirdyta pieno mišinėliais ir pervežta į Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės Pediatrijos centrą.

P.Valatkevičienės teigimu, iš pirmo žvilgsnio mergytė atrodė sveika, smurto žymių nepastebėta. „Šiandien domėsimės jos sveikata“, – sakė direktorė.

Ji svarstė, kad gyvybės langelyje paliktai mergytei galėtų būti vos trys dienos, nes dar nenukritusi virkštelė.

Gyvybės langelis Vilniaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namuose įrengtas pernai lapkričio 25 dieną. Vėliau jų atsirado ir kituose miestuose.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą