Kaip pranešė LNK, šiuo metu svarstoma, kokiu būdu iš švietimo įstaigoms skirtų pinigų sutaupyti 7 milijonus litų. Kaip vienas iš variantų yra svarstoma vasarą visiškai uždaryti vaikų darželius. Jeigu jie nebus uždaryti, pinigai baigsis jau spalio mėnesį.
Gali būti, kad nuo rugsėjo nebeliks maitinimo Šiaulių mokyklose. Tačiau tokiu atveju reikės išekoti būdų, kaip tiekti maistą mokiniams, kuriems priklauso nemokamas maitinimas.
Taupoma gali būti ir papildomų sporto, kultūros programų sąskaita.
