2025-03-22 10:06

Socdemai baigė kelti kandidatus į partijos pirmininkus, daugiausia palaikymo – G. Paluckui

Valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) skyriai baigė kelti kandidatus į šios politinės jėgos lyderius.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Gintautas Paluckas, Vilija Blinkevičiūtė
Gintautas Paluckas, Vilija Blinkevičiūtė / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

LSDP Komunikacijos skyriaus atstovas Andrius Grumadas BNS informavo, kad daugiausia partijos narių palaikymo sulaukė premjeras Gintautas Paluckas. Jo kandidatūrą iškėlė 49 skyriai iš 60.

Dar septyni skyriai išreiškė palaikymą Jonavos rajono merui Mindaugui Sinkevičiui, po kartą iškelta kultūros ministro Šarūno Biručio, pirmojo Seimo vicepirmininko Juozo Oleko ir Akmenės rajono savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo kandidatūra.

„Vieno skyriaus sprendimas yra negaliojantis dėl Rinkimų tvarkos aprašo nesilaikymo. Pirmadienį LSDP rinkimų komisija tvirtins pirminį kandidatų į LSDP pirmininkus sąrašą“, – BNS sakė A. Grumadas.

Lukas Balandis/BNS/Mindaugas Sinkevičius, Aistė Sinkevičienė
Lukas Balandis/BNS/Mindaugas Sinkevičius, Aistė Sinkevičienė
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą