Neringos taryba nuo šios vasaros praplėtė automobilių parkavimo zonas ir suskirstė jas į žaliąją, raudonąją ir mėlynąją.
Pati brangiausia zona – raudonoji – apėmė centrinę Nidos dalį. Čia valanda atsiėjo 3 eurus. Į šią zoną patenka ir Parnidžio kopa. Čia valanda atsieina 10 eurų. Mėlynoji zona apėmė teritorijas arčiau jūros. Čia valanda kainavo 2 eurus. Pigiausia – žalioji zona, apėmė aikšteles Taikos gatvėje. Čia automobilio statymas kainavo 6 eurus už parą.
Vietiniai piktinosi, kad atvažiavę ir prie parduotuvės ar gydymo įstaigos – turi mokėti. Savivaldybei pavyko išsinuomoti ir kelias privačias aikšteles, taip buvo praplėsta galimybė statyti automobilius kurorte.
15min pasidomėjo, kiek savivaldybei pavyko surinkti rinkliavos už automobilių statymą. Aiškėja, kad surinkta suma, nors ir skamba solidžiai, savivaldybės vadovybės netenkina.

