2014-05-02 15:22

Tauragės ketvirtokų sveikinimo šūksniai Pilies aikštėje – Lietuvai ir Europai

Penktadienį, 12 val., Tauragės miesto mokyklų ketvirtokai Pilies aikštėje paminėjo Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį.
Tauragės ketvirtokai iškilmingai minėjo Lietuvos narystės ES dešimtmetį
Tauragės ketvirtokai iškilmingai minėjo Lietuvos narystės ES dešimtmetį

Vaikai, nešini vėliavėlėmis ir Lietuvos vėliavos spalvinės gamos balionais, pasipuošę kas mėlynomis, kas žaliomis skarelėmis, geltonais ar raudonais marškinėliais, Tauragės Pilies aikštėje skandavo „Valio“ Lietuvai ir Europos Sąjungai.

Ketvirtokai žaidė įvairius tėvų ir senelių žaidimus, šoko bendrą šokį. Tauragės rajono savivaldybės vicemeras Silverijus Statkus vaikams padovanojo tris dėžes saldainių, kad gyvenimas Europos Sąjungoje būtų dar saldesnis

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą