2010-01-28 09:17

Ugnis pasiglemžė nendrinį stogą

Klaipėdos rajono ugniagesiai trečiadienio popietę skubėjo gesinti Svencelės kaime užsidegusio gyvenamojo namo.
Įvykio vietoje
Ugniagesiai / Jurgitos Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.

Atvykus ugniagesiams vieno aukšto rąstinio namo su mansarda nendrinis stogas degė atvira liepsna. 

Gaisro metu sudegė stogas, pradegė medinės perdangos, sudegė antrame aukšte laikomas turtas, pirmame aukšte apdegė baldai, išdužo langai.

Tęsiami nendrinio stogo ardymo darbai.  

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą