„Tai, kad žmogus, eidamas į tokią poziciją, dvejoja – šiaip jau yra sveiko proto požymis“, – 15min laidoje „Apkalbėkime. Su Tadu Ignatavičiumi“ sakė europarlamentaras.
Taip Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis pakomentavo socialdemokratų vadovą M.Sinkevičių lydėjusias dvejones dėl kandidatavimo į Vyriausybės vadovus.
Tokios galimybės praėjusį rudenį atsisakęs Jonavos rajono meras ilgą laiką kategoriškai neigė sieksiantis Vyriausybės vadovo posto ir dar neseniai tvirtino, jog „nesimėtys“.
Net ir derybas dėl naujos valdančiosios koalicijos lydėjo politikų abejonės, ar M.Sinkevičius tikrai ryšis užimti šį postą. Naujasis socialdemokratų pirmininkas iki paskutinės minutės delsė, kad į koalicijos sutartį būtų įrašyta jo pavardė.
Praėjusią savaitę pasibaigusiose valdžios dalybose dalyvavę politikai juokavo, kad visą laiką bijojo, ar jaunikis nesugalvos pabėgti nuo altoriaus, palikdamas nuotaką.
Anot A.Verygos, panašu, kad M.Sinkevičius adekvačiai vertina atsakomybę, kuri jo laukia pradėjus eiti premjero pareigas. „Aš labiausiai bijau žmonių, kuriems atrodo, kad jie visur viską gali padaryti ir bet kokią poziciją užimti“, – pripažino politikas.
