2025-01-17 07:20

Valdovų rūmuose bus pagerbti tarptautinių olimpiadų medalininkai

Vilnius, sausio 17 d. (BNS). Valdovų rūmuose Vilniuje penktadienį bus pagerbti medalius tarptautinėse olimpiadose pelnę mokiniai.
LNŠA nuotr.
LNŠA nuotr.
Temos: 2 Mokiniai Medalis

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros duomenimis, iš tarptautinių olimpiadų Lietuvos moksleiviai pernai parsivežė septynis aukso, 19 sidabro ir 23 bronzos medalius.

Į šventinį apdovanojimų renginį „Lumina Lituanica“ rinksis tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavę mokiniai, juos rengę mokytojai ir komandų vadovai, pranešė Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra.

„Iškovoti apdovanojimą tarptautinėje olimpiadoje ar konkurse mokiniui yra didžiulis pasiekimas, reiškiantis tarptautinį pripažinimą. Apdovanojimų šventės „Lumina Lituanica“ tikslas – pagerbti mokinių ir juos olimpiadoms ruošusių mokytojų pastangas, skleisti žinią, kad šie jaunuoliai yra Lietuvos šviesuliai, kursiantys ateities Lietuvą, taip pat kelti mokymosi prestižą, įkvėpti daugiau mokinių siekti mokslo aukštumų“, – sakė mokinių dalyvavimą tarptautinėse olimpiadose organizuojančios Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros Gebėjimų ugdymo skyriaus vadovas Gediminas Beresnevičius.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą