2020-12-22 09:03

Vidaus reikalų ministrės A.Bilotaitės COVID-19 testas – neigiamas, ji grįžo į darbą

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė grįžo į darbą iš izoliacijos. Ji izoliavosi nuo penktadienio, dėl galimo kontakto su užsikrėtusiu asmeniu, pranešė ministerija.
Agnė Bilotaitė
Agnė Bilotaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Ministrė turėjo mažos rizikos kontaktą. Anot Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, tokiems asmenims nebūtina izoliuotis, tačiau dėl savo ir aplinkinių saugumo A.Bilotaitė 5 dienas dirbo nuotoliniu būdu. Ji atliko 2 testus, abu yra neigiami.

„Manau, kad šiuo metu svarbiausia, kad visi būtume atsakingi, neleisdami plisti virusui apsaugosime save ir kitus“, – teigia vidaus reikalų ministrė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą