Tiesiogiai
Tiesiogiai
2010-02-18 09:58

14-mečio plėšiko auka – 7-metis

Kauno policija sulaikė 14 metų paauglį, kuris įtariamas apiplėšęs perpus jaunesnį moksleivį.
Peilis
Peilis / J.Kalinsko / laikraščio „15 minučių“ nuotr.
Temos: 2 Paauglys Pramonė

7-erių berniukas buvo užpultas trečiadienį, apie 15.30 val., prie Pramonės prospekto 49A namo. Prie kartu su draugu namo ėjusio berniuko priėjo du nepažįstami paaugliai. Vienas, grasindamas daiktu, panašiu į peilį, pareikalavo vaikų atiduoti mobilaus ryšio telefoną ir pinigus. Gavę, ko norėjo, plėšikai pabėgo. Tačiau pasprukti toli nepavyko. Vos gavę pranešimą apie nusikaltimą, netoli įvykio vietos patruliai sulaikė 14-metį, kuris, kaip įtariama, buvo vienas iš dviejų jaunuolių, apiplėšusių berniuką.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą