2012-12-08 10:39

2,53 promilės girtumą kaunietis bandė išsipirkti už 200 litų

Pranešama apie kelių erelio bandymą Kaune papirkti valstybės tarnautojus.
Lipdukas „Aš neimu kyšio“
Lipdukas „Aš neimu kyšio“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Gruodžio 7 d. apie 16 val. 30 min. Kaune, Ukmergės g. ir Varduvos g. sankryžoje, V.K. (gimęs 1971 m.), siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus – 2,53 prom. alkoholio, tai sunkus girtumo laipsnis), Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnams siūlė 200 litų kyšį.

Įtariamasis apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. 1 d. (dėl bandymo papirkti pareigūnus).

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą