Penktadienio popietę vilnietis, atvykęs į savo sodybą Alytaus rajone, rado išdaužtą lango stiklą ir viduje pasigedo įvairių buitinių namų apyvokos daiktų už 930 eurų sumą.
Apie vagystę sodybos šeimininkas pranešė policijos pareigūnams, pradėtas tyrimas.
