2012-08-26 11:06

Aplinkinius talžęs vyras Varėnos rajone vožė ir jį tramdžiusiam policininkui

Varėnos policija sulaikė ir į areštinę uždarė vyrą, kuris pasipriešino policijos pareigūnams ir trenkė vienam policininkui.
Policininko amunicija
Policininko amunicija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, šeštadienį apie 22.09 val. Varėnos r. policijoje gautas pranešimas, kad Varėnos r., Senosios Varėnos kaime, Vytauto g., sodybos kieme, neblaivus asmuo grasina fiziniu susidorojimu sodyboje gyvenantiems bei gatve einantiems žmonėms.

Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, asmuo pasipriešino ir, sodinant į tarnybinį automobilį, ranka sudavė tarnybos metu uniformuotam Varėnos r. policijos Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio patruliui.

Įtariamasis neblaivus A.Z. (gim. 1974 m.) uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,75 prom. girtumas.

Pareigūnas dėl veido sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Taip pat įvykio metu sužaloti du žmonės. Nukentėjusiesiems B.S. (gim. 1961 m.) ir J.B. (gim. 1951 m.) nustatyta veido sumušimų. Abu gydomi ambulatoriškai.

Dėl įvykio pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą