Sekmadienį, apie 16. 10 val. į Klaipėdos miesto policijos komisariatą kreipėsi 76-erių moteris, kuri pranešė, kad į namus Debreceno gatvėje, Klaipėdoje atėjęs nepažįstamas, policijos pareigūnu apsimetęs vyras, iš jos apgaulės būdu išviliojo 3000 eurų ir pasišalino.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
