2017-12-07 19:55

Artėjančių Kalėdų proga Panevėžio apskrities ugniagesiai pildė vaikų svajones

Ugniagesiai ne tik gelbsti vaikų gyvybes, jie padeda išsipildyti ir jų svajonėms. 18043 – tiek Lietuvos vaikų šiemet projekte „Vaikų svajonės“ paskelbė savo kalėdines svajones. Šeši Panevėžio apskrityje gyvenantys vaikai jau gali džiaugtis, kad jos išsipildė. Jas pildė Panevėžio apskrities ugniagesiai gelbėtojai, prisiminę, kiek džiaugsmo prieš metus vaikams suteikė jų dovanos.
Ugniagesiai pildė vaikų svajones
Ugniagesiai pildė vaikų svajones

Pirmasis Kupiškio ugniagesių dovanų sulaukė Kupiškio rajone, Noriūnuose gyvenantis 7 metų Deividas, pranešime rašo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Reikia tik įsivaizduoti, koks buvo berniuko džiaugsmas, kai pas jį į svečius atvyko ugniagesiai gelbėtojai su gaisrine automobiline cisterna. Apžiūrėti ugniagesių technikos atskubėjo ne tik pats Deividas, bet ir jo draugai, pro daugiabučių langus sužiuro ir kaimynai.

Ne tik dėl pačios dovanos – distanciniu pulteliu valdomo automobilio – suspindo berniuko akys. Su mama atskubėjęs ugniagesių pasitikti vaikas pirmiausia apžiūrėjo tikrą gaisrinį automobilį.

Ugniagesiai pildė vaikų svajones
Ugniagesiai pildė vaikų svajones

Be dovanų neliko ir Deivido mama, jai pareigūnai, besirūpindami namų saugumu, padovanojo autonominį dūmų detektorių. Atsisveikindamas Deividas pažadėjo, kad užaugęs taip pat bus ugniagesiu gelbėtoju.

Ugniagesiai pildė vaikų svajones
Ugniagesiai pildė vaikų svajones

Biržų ugniagesiai į svečius pasikvietė šešiametį Pijų, kuris kartu su mama atvyko į Biržų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Susipažinęs su ugniagesiais, apžiūrėjęs techniką, berniukas įsidrąsino ir jau pats sėdo už gaisrinės automobilinės csternos vairo.

Dovanų gautas radijo bangomis valdomas automobilis bei kalėdiniai saldumynai bus apžiūrėti grįžus namo, o atsidėkodamas Pijus žadėjo gerai mokytis, sportuoti ir tapti ugniagesiu.

Savaitgalį Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai aplankys sunkiai sergantį Armandą, kuris labai laukia galingos mašinos dideliais ratais.

Kalėdų seneliais tapusių ugniagesių dovanų dar sulauks Algirdas iš Rokiškio rajono, Justinas iš Pasvalio, o kitos savaitės pradžioje Panevėžio ugniagesius aplankys Lukas su visa šeima, kur jo lauks ne tik kalėdinių svajonių išpildymas, bet ir saldžios vaišės kartu su budinčios pamainos ugniagesiais.

Ugniagesiai pildė vaikų svajones
Ugniagesiai pildė vaikų svajones

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą