2014-09-05 15:59

Avariją Kaune sukėlęs vairuotojas: „Nuo žioplumo vaistų nėra“

Biržų gyventojas, atvažiavęs į Kauną, taranavo „Subaru Forester“, jo vairuotojai prireikė medikų pagalbos.
Avarija Kaune
Sudaužytas „Subaru“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pranešimą apie avariją Kauno pareigūnai gavo apie 15 valandą. Buvo teigiama, kad po avarijos, įvykusios Baltų prospekte, automobilyje yra prispaustų žmonių. Gelbėtojams atvykus į vietą paaiškėjo, kad prispaustų žmonių nėra, tačiau reikalinga medikų pagalba „Subaru Forester“ vairuotojai. Moteris išvežta į gydymo įstaigą.

Kaip paaiškėjo, avariją sukėlė iš Biržų į Kauną ligoninėje gulinčios mamos lankyti atvykęs jos sūnus.

Vyras vairavęs „Fiat Marea“ važiuodamas nuo Žemaičių plento kirto Baltų prospektą ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Subaru“. 

Avarijos kaltininkas nesusižalojo, paklaustas apie avarijos aplinkybes prisipažino nepastebėjęs moters automobilio ir pridūrė: „nuo žioplumo vaistų nėra“. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą