2021-04-09 09:29

Banko kortelę praradusi klaipėdietė neteko ir 119 eurų

Klaipėdietė į policijos pareigūnus kreipėsi, kai pamatė, jog kažkas pasinaudojo jos prarasta banko kortele.
Internetinė bankininkystė
Internetinė bankininkystė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį į policijos pareigūnus kreipėsi 34-erių klaipėdietė.

Ji pranešė, vakare, apie 19 val. 33 min. į telefoną gavusi pranešimą apie atliktus mokėjimus jos kortele.

Prisijungusi prie elektroninės bankininkystės ji pamatė, kad pasinaudojus jos prarasta mokėjimo kortele yra atlikti 4 mokėjimai, per kuriuos nuo jos banko sąskaitos nuskaityta 119,25 eurų.

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą